20 grafik kartı destekli kripto madencilik harikası!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ASUS tarafından kripto para madencilerinin rüyalarına girecek bir anakart modelinin duyurusu gerçekleştirildi. ASUS H370 Mining Master anakart, tam 20 grafik kartı için destek sunuyor.

20 grafik kartı desteği ile adeta kripto para darphanesi gibi çalışan bir madencilik sistemikurabileceğiniz ASUS H370, USB yükseltici kablolarının PCIe üzerinden doğrudan devre kartına takılmasına olanak sağlayarak akıcı bir bağlantı kuruyor.

Şirket bu farklı yaklaşımı ile sistemin bakım süreçlerinin de kolaylaştırılmasını hedefliyor. Daha az PCIe bağlantısı ile daha doğru teşhis yapmak da mümkün hale geliyor. Şirket, oyun bilgisayarlarındaki gibi grafik kartını PCIe ile anakarta takmak yerine, bu yöntemin çok daha işlevsel olduğunu ifade ediyor.

Kripto para madenciliği için optimize edilmiş olan anakart, GPU tabanlı veriyi varsayılan olarak yoğun şekilde hesaplamaya odaklanıyor. Hatta, her portun konum ve durumunu tanımlayan ve kolay tanımlama için alfa sayısal kodlar atanan bir Durum Tespiti grafiksel kullanıcı arayüzü işleri çok daha basite indirgiyor.

ASUS H370 Mining Master teknik özellikleri ise şu şekilde:

Boyut: ATX, 12 inç x 9.1 inç

Soket: LGA 1151 (Intel 8. nesil Core/Pentium/Celeron işlemciler)

Bellek: 2 x DIMM (maksimum 32 GB) DDR4 266/2400/2133 Mhz Non-ECC

PCIe: 1 x PCIe x16 slotu

Depolama: 2 x Serial ATA 6.0 gb/s bağlantısı

Ağ: 1 x Intel Gigabit LAN

USB GPU Yükseltici Portları: 20 x PCIe üzerinden dikey USB portları

USB Portları: 6 x USB 3.1 Gen 1, 4 x USB 2.0/1.1 portu

Diğer portlar: 1 x COM

H370 fiyat bilgisi henüz açıklanmış değil ancak piyasadaki birçok anakartın 50-400 dolar aralığında olduğu ve fiyatın bu aralığın çok dışında olmayacağı söyleniyor. Ürünün çıkış tarihi olarak ise bu yılın üçüncü çeyreği veriliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Bir cevap yazın