Kocaeli Web Tasarım

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sizcede artik bir web sitesi sahibi olmanin zamani gelmedi mi? Yapilan arastirmalara gore insanlarin %60i aradiklari seyleri ilk olarak internetten sorguluyorlar.Bir web sitenizin olmasiyla yaptiginiz islerin, musterin %70 artacagini biliyor muydunuz? Hic vakit kaybetmeden bizimle iletisime gecin ve sizin icin sahane bir web sitesi yapalim.

Kocaeli Seo

Kocaeli Web Tasarım

Günümüzde artık web siteleri gündelik yaşantımızda her saat sanırım gezdiğimiz zaman geçirdiğimiz , eksikleri giderdiğimiz,planlarını yaptığımız ve alışveriş ticaret yaptığımız ortam haline gelmeye başladı.

Dijital pazarlama artık internet üzerinde oldukça yaygın ve oldukça kullanılan bir hale geldi. Her geçen gün değişen piyasa internet üzerinde kendine farklı bir düzen oluşturup ve sanal pazar piyasasını geliştirmekte.

Kurumsal firmalar ise artık küçükten büyüğe demeden her sektörden firmalar sanal dünyaya ilk adımlarını atmaya başladı. Bu sektördeki firmalar artık müşterilerine vizyon ve misyonlarını kendi web siteleri üzerinden kurumsal olarak gösteriyor.

Bu firmaların ne ayrıcalıkları var ? Aslında sizin yaptığınız işin aynısını yapıyorlar fakat sanal dünyaya adım atan firmalar rakiplerinden 1 adım öndeler neden mi ?

Müşteri odaklı çalışma yürütüyorlar ve sadece yoldan geçen değil internete ” Örnek : kocaeli web tasarım ” yazdıklarında sizleri görebilir,site üzerinden iletişim kurabilir ve sizin dükkanınıza internet üzerinden müşteri gelebilir.

Bu yapıyı oluşturmak , bu kitleyi oluşturmak zor mu ?

Hayır değil. Çünkü her gün gelişen ve değişen internet dünyası kapılarını bütün sektöre açmış bulunmakta.

Artık sektörlerde gelişmek ve büyümek çok daha kolay hale geldi. Eskiden dükkanınıza 1 müşteri geldiğinde ona sıcak kanlı bir şekilde yakın davranıp o müşteriye güler yüzlü karşılayıp ,güler yüz ile elveda etmek , insanları mutlu ediyor ve kalitesini verdiği hizmeti açık ara ortaya koyuyordu.

Şimdi’ki piyasada ise asıl hizmet web sitesi olmaya başladı ve ne kadar yararlı bir hizmet sağlarsanız internet üzerinden kalitenizi o kadar gösterirsiniz.

Mesela bir E-ticaret web sitesine sahipsiniz. Kargoları ne kadar hızlı gönderirseniz müşterileriniz o kadar memnun kalır ve firmanız hakkında güzel yorumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu sizin elinizde !

İnternet dünyasına adım atmak bir telefon uzağınızda aslında.

Unutmayın ki hangi sektör olursa olsun artık kombi servisi,laptop servisi,çiçekci,pilavcı,cafe,danışmanlık,diyetisyen,diş hekimliği,etkinlik gibi çoğu işletme ve aktiviteler artık bir web sitesine ihtiyac duyuyor sebebi ise aslında çok basit sadece pankartlarda,kağıtlarda,broşürlerde veya yoldan geçen müşterilere değil , telefon kullanan , bilgisayar kullanan bir çok müşteriyede gerek sosyal medyadan gerek web site üzerinden kendilerini göstermek istiyor ve daha fazla rağbet ve daha fazla kullanıcıya kendilerini tanıtmak istiyorlar.

Dijital pazarlama hakkında neler biliyorsunuz ?

Dijital pazarlama aslında ismindeki karmaşa gibi değil dijital pazarlama aslında karmaşık görünsede tek sonucu belirli bir ürünü veyahutta belirli bir markayı , hizmeti dijital ortamda ( telefon,bilgisayar,radyo,televizyon vb.) gibi platformlarda, müşteriye yönelik reklamlar,animasyonlar,yazılar ile onları etkilemeye çalışıyorlar.

Peki bir elektronik mağzanız var, sadece yerel olarakmı çalışmak istersiniz , yoksa internet dünyasındaki kullanıcılara hitap etmek istermisiniz ?

Sanal dünya tabiki diyorsunuz , çünkü her işletme daha fazla kullanıcıya,müşteriye hitap etmek ister ve markasının büyümesini hayal eder.

Bu kadar anlattık fakat sizlere ne sağlıyoruz biz ?

Sizlere aslında tek bir adımda internet dünyasına katılmanıza olanak sağlıyoruz. Müşteri kitlenizi kendiniz belirleyip kendiniz hitap etmeniz için platformlar hazırlıyoruz.

Evet web sitesi bir platformdur kendi markanıza ait tanıtım,satış ve kurumsal gibi bir çok içeriği kendi sitenizde başka kullanıcılara , müşterilere göstermek istemezmisiniz ?

 

 

Kocaeli Web Tasarım Hizmetleri

Kocaeli çevresinde hizmet veren kuruluşumuz 2016 tarihinde hizmete başlamış ve günümüze kadar hala uzman ekibi ile kocaeli’de hizmet vermektedir.

Tabi sadece kocaeli değil İstanbul,Ankara,İzmir,Kırkkale,Bursa şehirlerin’de bulunan müşterilerimizde mevcut.

Sadece web site işi değil sizleri googlede kullanıcılarınıza daha hızlı ulaşabilmek için seçtiğiniz kelimede googlede sizleri yükseltiyoruz.

Sizin işinizi benimsiyor ve müşterimiz ile planlı bir şekilde iletişim halinde ilerliyoruz.

Çünkü siz hayal ediyorsunuz, bizler gerçekleştiriyoruz.

Bizim misyonumuz ve vizyonumuz gereği

Aslında bizim için her proje, yeni bir heyecan , yeni bir macera demek.

Her adımda müşterimiz ile açık iletişime inanırız.

Bizler müşterimizi , sadece kullanıcı değil aynı zamanda iş ortağımız gibi görürüz.

Daha yeni başlıyoruz,yapacak çok şey var.

Yazılımcı Adam | Dijital Çözüm Ortağınız

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Bir cevap yazın