Yazıcı , LCD , TV Tamiri

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yazıcı , LCD , TV Tamiri

Geleneksel yöntemlerle bu tip dijital özelliği olan cihazlara müdahalede bulunuyorlar. Yazıcı tamiri ve onarımınızı Yapmaktayız.

Laser Yazıcı Tamiri

Hem siyah baskı yapan, hem de renkli baskı yapan çeşitleri olan laser yazıcılar, yine çeşitlerine göre siyah toner veya renkli tonerler kullanırlar. Nokta vuruşlu ve mürekkepli yazıcılara göre çok hızlıdırlar. Satır satır yazmak yerine, kağıdı birkaç saniyede çıkarırlar. Çünkü ısıtma ünitelerine sahiptirler, toner tozunu ısıtıp kağıda yapıştırarak döküm verirler. Tonerlerin dolum yapılabilmesi, kartuşlara göre daha uzun süre kullanılabilmesi ekonomik olmalarını sağlamıştır. Çeşitli kağıt büyüklükleri kullanabilen bu yazıcıların baskı kalitesi çok iyidir. Özellikle renkli olanları fotoğraf baskısını oldukça kaliteli vermektedirler.

Profesyonel ekipmanlar ile uzman kadromuz steril ortamda sizin için onarsın, böylece müşterilerinizin farklı arayışlara gitmesinin önüne geçin.

Yeni ürün/malzeme maliyetlerine katlanmayın düşük maliyetler ile siz müşterilerimiz mutlu ediyoruz,

Arızalı olan ekranlar için vakit kaybetmeyin

Panel değiştireceksiniz diye TV fiyatı kadar ücret ödemeyin;

Panel ya da yedek parça arayışına Gökay Elektronik ile son verebilirsiniz. Servisimize gelen Televizyonun sadece paneli kırık başka bir sorunu yok ancak panel fiyatı yeni TV fiyatına yaklaşıyor diye müşterilerimiz, piyasadan bulamayacağınız kadar düşük fiyatları sadece Gökay Elektronik’de bulabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Bir cevap yazın